Faaliyet Alanlarımız

Buradasınız

Uygulama

Ölçülebilir Sonuçlar için Kanıtlanmış Eğitim Metodlarının Kullanılması

AchieveGlobal, 40 yılı aşkın bir süredir küçük, orta ve büyük kurumların yüksek başarı düzeyini yakalamaları için eğitim tekniklerini sürekli olarak geliştirmiştir. Ama müşterilerimizin takdir ettiği sadece bizim eğitim tekniklerimiz değil, AchieveGlobal’in sunduğu, uygulama sürecinde müşteriler ile el ele çalışan, kendini işine adamış uzmanlarıdır. İlaveten, müşterilerimiz iş ortaklarımızın sağladığı diğer eğitim, anlaşma ve dağıtım tedarikçilerilerinden faydalanma hakkınada sahiptirler.

İhtiyacınıza Göre Hazırlanmış Eğitim Metodları

AchieveGlobal’in uzmanları, komplike meseleler söz konusu olduğunda, çalışanlarınıza uygun eğitimi belirlemek için 3 adımdan oluşan bir yaklaşım benimserler. Belki şirketinizin ihtiyacını tanımlamışsınızdır ama bizim yaklaşımımız, “ihtiyacın arkasındaki ihtiyacı” daha iyi anlamanız için size yardımcı olur. Yaklaşımımız:

Değerlendirme

  • İş sorununuzu ya da fırsatınızı tanımlamak.
  • Şirketinizin gelecekteki vizyonunu ya da nerede olmak istediğini anlamak.
  • Şirketinizin şu an nerede olduğunu anlamak.

Tasarım

  • Değerlendirme sürecinde tanımlanan davranış değişikliği ile gelecekteki vizyonunuza ulaşmanız için eğitim metodu üretmek.

Uygulama

  • Tanımlanan eğitim tekniklerini uygulama.

Eğitim çözümlerimiz öğrenme metodlarının uygulanması ile son bulmaz. Aynı zamanda eğitimlerimizin ulaşmaları gereken sonucu da gerçekleştirdiğinden emin oluruz.

Ölçüm Aracılığı ile Geçerliliği Kabul Edilmiş Başarı

Çalışanlarınız eğitimi anladı mı? Performansları gelişti mi? İş sonuçları üzerinde ölçülebilir bir etki görüldü mü? Bilmeniz gerekir ki eğitim tekniklerimiz açık ve tanımlanabilir sonuçlar getirir. Bu yüzden ölçüm metodları bütün uygulamalarımızın içine inşa edilmiştir. Kendimize ait olan tescilli araçlarımız dışında, AchieveGlobal’in perforormans ölçme ve yetenek alanlarında uzman, analitik değerlendirme araçları sunan ve sektörün önde gelen firmaları ile anlaşması vardır. Örnek olarak, Knowledge Advisors’ Metrics That Matters sistemi, bir eğitim sonrasında size anında veri sunmaktadır. Bu partnerler sayesinde AchieveGlobal ihtiyacınıza göre çeşitli ölçümler sunmaktadır.

Anlaşmalarımız Üzerinden Ek İmkanlar

Çalışanlarınız doğru pozisyondamı görev alıyorlar? Bu kişi satış yapmak için elinden geleni yapıyor mu? Özellikle satış alanında popüler olan partnerimiz HR Chally vasıtası değerlendirme araçları sunuyoruz. Veri tabanı bazlı araçları, davranışı istatistiksel bir modele dayalı olarak ölçmektedir. Böylece anahtar pozisyonlara doğru kişileri yerleştirmeyi garantilemiş olursunuz.

  • Organizasyonel değerlendirmeler
  • Gözlenebilir davranış değerlendirmesi
  • Tahmin edilebilir değerlendirme

Anlaşmalı partnerlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.