Hakkımızda

Buradasınız

AchieveGlobal: Stratejiyi dünya çapında başarıya dönüştüren öğrenim çözümleri

Her işin iki tarafı vardır – maliyet ve kazanç. Her ikiside iş başarılarını garantiye almak için derin bağlılık gerektirir.

AchieveGlobal olarak organizasyonlara hem maliyet hem de gelir tarafında destek veriyoruz.

Maliyet tarafı, süreç ve kaynak kullanımındaki artan verimlilik ihtiyacı ile harekete geçer. AchieveGlobal iş yapmanın yüksek maliyetini azaltarak, şirketlerin daha verimli iş gücü inşa etmelerine yardımcı olur.

İşin kazanç tarafı yenilenme, müşteri ilişkileri, itibar ve şirketin düşünme, yol gösterme, satış ve servis becerileri aracılığıyla inşa edilir. İlişkilerinizi ve itibarınızı inşa eden kişiler olan insan sermayenizi daha verimli hale getirmeniz için size yardımcı oluyoruz.

Küresel erişimli bir organizasyon, 40 yılı aşkın deneyimini dönüşümsel liderlik, satış ve servis programları sunma konusunda kullanınca ne olur?
Sadece Fortune Global 500 ve Financial Times 500 deki AchieveGlobal öğrenme çözümlerini kullanarak, çalışanlarının beceri ve performansını geliştirerek stratejiyi iş sonuçlarına çeviren firmalara sorabilirsiniz.

21. yüzyıl çalışma gücünü inşa etmek
Dünyadaki endüstriler boyunca, öğrenim çözümlerimiz en temel insan sermayesi yönetimi alanlarından biri olan iş gücü gelişimine odaklanmıştır. AchieveGlobal özellikle liderlik gelişimi, satış etkinliği ve müşteri servisi alanlarında beceri eğitimi ve danışmanlık temin eder. İş gücü gelişimi programlarımız hem organizasyonunuzun benzersiz ihtiyaçlarına hem de dünyadaki çelişen kültürlere adapte olur. 40 dan fazla ülkede 1,800 den fazla çalışanımızla 30’u aşkın dil ve lehçede isteğe bağlı uyarlanmış öğrenim çözümleri yaratmaya hazırız.

Performans ve Sonuç Teslim Etme
İster organizasyonunuzun kültürü gibi büyük çapta ya da bir lokasyondaki satış tekniklerini geliştirme gibi küçük çapta bir iş olsun, süreç her zaman çalışanlarınızla başlar. Stratejiyi, iş gücü gelişimi programları sayesinde ölçülebilir sonuçlara çevirmek için AchieveGlobal’a güvenin.