Faaliyet Alanlarımız

Buradasınız

Gelişim Faaliyetleri

Dönüşüm Eğitim Programları ve Danışmanlık

Kültürünüzü dönüştürebilen eğitim programları ve danışmanlık hizmetleri mi? Müşteri Hizmetleri’nin Satış ile daha etkin şekilde çalışması mı? Çalışan performansını artırmaya yardımcı olmak mı? Herbirini istiyoruz.

Ancak dönüşüm sonuçları elde etmek; doğru uzmanlık alanlarında derin bilgi sahibi, yetkin, anlayışlı ve farklı sektörlerden gerçek hayat tecrübesi olan profesyonel eğitmenler ve danışmanlar gerektirir. Bu uzman eğitmenler ve danışmanlar AchieveGlobal ile yanınızdadır. Onlar 40 yılı aşkın tecrübemizle size hedeflerinizi gerçekleştirme sürecinde destek vermek ve Kurumunuz içinde kişisel sahiplenme ve kolektif sonuçlar üretecek aşağıdaki alanlarda dönüşüm ve gelişim sağlamak için hazırdır:

  • Davranışlar,
  • Tutumlar,
  • İlişkiler,
  • Kurum Kültürü
Kaliteli Eğitimciler Tarafınan Sunulan Eğitim Programları

İster profesyonel eğitmenlerimizden eğitim alın, isterseniz iç eğitmenlerinizi yetiştirecek AchieveGlobal Eğitim Sertifika Sürecinden faydalanın, dünyanızı anlayan en iyi sınıf içi eğitmenleri ile çalışırsınız. Eğitmenlerimiz zengin eğitim içeriklerini gelişmiş kişilerarası becerilere ve artan performansa çevirme konusunda tecrübe ve uzmanlık sahibidirler. Farklı seviyelerde tüm çalışanlarınızı harekete geçirir ve organizasyon genelindeki davranışların kurum stratejilerine uyumlu hale gelmesinde kurumunuza destek olurlar.

Kaliteli, Dünya Çapında Eğitim Programları

Deneyimli eğitmenlerimiz Liderlik, Satış Etkililiği ve Müşteri Servisi eğitim programlarını organizasyonunuzun bünyesinde verebilirler. 40’dan fazla ülkede bulunan merkezimizle, çok dilli eğitime dayanan global, bölgesel ve yerel eğitimlerimiz vardır.

Öğrenme opsiyonlarımız için daha fazlasını okuyun.

Bütünsel Performansı İyileştirmek İçin Çözümler Geliştirmek

Danışmanlık çözümlerimiz performans sorunlarınızı çabucak açıklığa kavusturmanızda size yardımcı olurlar. Çözümlerimiz aynı zamanda farkı kapamanız ve stratejik amaçlara ulaşmanız için bütünsel performansınızı iyileştirmenize yönelik çözümler sunar. AchieveGlobal’ın danışmanları organizasyonunuzun önüne çıkan, müşteri süreci yönetiminden değişim yönetimi girişimine kadar geniş sorunlar skalası boyunca ve eğitim uygulamalarının sonuçlarını en yüksek seviyeye çıkarmada size ve çalışanlarınıza yardımcı olurlar.

Danışmanlık uzmanlığımız hakkında daha fazlasını öğrenin