Faaliyet Alanlarımız

Buradasınız

Eğitimler

En Önemli Kaynağınızın Daha İyi Performans Göstermesine Destek Olmak

Çalışanlarınız, en önemli kaynağınız. Onlara nasıl motivasyon sağlayabileceğinizi ve yön gösterebileceğinizi bilmek, performans gelişimi için oldukça kritik. AchieveGlobal 40 yılı aşkın bir süredir, iş gücü gelişimi alanında sektör lideri. Eğitmen kadromuz, organizasyonunuzun ihtiyaçlarına ve dünyanın farklı kültürlerine ne şekilde cevap vereceklerini çok iyi biliyorlar. Kurumunuz ister profesyonel eğitmenlerimizi ister kendi iç kaynaklarını kullanmayı tercih etsin, AchieveGlobal yanınızda.

Profesyonel Eğitmenlerimiz, Her zaman ve Her Yerde Hizmete Hazır

Achieve Global eğitmenlerimiz, eğitim konusunda uzmandır; hem evrensel öğretiler, hem de özel programlarımızda. Hepsi Dünya standartlarında sektör tecrübesine sahip , kişiler arası ilişkileri kuvvetli , zengin bir öğrenim tecrübesi olan Eğitmenlerimiz Dünya çapında, ülke ülke , şehir şehir aynı günde gerçekleştirilen eş zamanlı hizmetlerde dahi aynı eğitim kalitesini gösterirler. Bu yaklaşım, size para ve zaman kazandırırken, tutarlı sonuçlar da garanti eder.

İç Eğitmenlerinizi Güçlendirecek Eğitim Sertifikiyasyonu

Bazı durumlarda, kurumunuz AchieveGlobal Eğitimlerinin İç Eğitmenler tarafından verilmesini tercih edebilir. Eğitim sertifikasyon sürecimiz ile, İç Eğitmenlerinizin eğitim metodumuzu anlamalarını ve gerekli becerileri kazanmalarını sağlarız.