Faaliyet Alanlarımız

Buradasınız

Danışmanlık

Netlik Kazandıran ve Sonuçlara Ulaştıran Danışmanlık Çözümlerimiz

Performans unsurları ve fırsatlar gibi işiniz de eşşiz ve size özel. Ve işinizin dinamikleri karmaşık ise, iş gücüne yönelik eğitimler yeterli olmayabilir. Şirketinizin, özel olarak tasarlanmış bir danışmanlık çözümüne ihtiyacı olabilir. Tam bu noktada AchieveGlobal size destek sağlamak için hazır. İş sonuçlarına yansıyacak, performans gelişim çalışmalarında size destek olacak uzmanlık AchieveGlobal’da.

Stratejilerinizi Eyleme Dönüştürecek Danışmanlık

Danışman Ekibimizi eşsiz kılan, büyük çaplı ve karmaşık gelişim meselelerini ele alıp onları özgün, uygulanabilir eylemlere çevirme ve strateji ile iş taktikleri arasında sonuçlara yansıyacak şekilde köprü kurabilme yeteneğidir. Danışmanlık metodolojimiz üç fazda açıklanabilir:

DEĞERLENDİR > TASARLA > UYGULA

Danışmanlarımız bir sorunu ya da fırsatı hızlıca açığa kavuşturmanızda ve performans boşluklarını belirlemenizde size yardımcı olur, boşlukları ele alacak mükemmel çözümleri tasarlamak için sizinle çalışır ve hedeflenen sonuçları garantileyecek başarılı uygulamalar gerçekleştirmek için yanınızda bulunur.

Sonuçlar Üretmek İçin Kalifiye Danışmanlar

Danışmanlarımız düşünce liderleri ve sektör uzmanları olarak aşağıdaki niteliklere sahiptirler:

  • Derinlemesine piyasa tecrübesi,
  • Geniş sektörel yelpazede özel uzmanlık
  • Üst seviye danışmanlık becerileri

Bunun anlamı, aşağıdaki farklı alanlarda uzmanlığı olan kişilere erişiminizin olmasıdır:

  • Yetenek Gelişimi
  • Kariyer Planlama
  • Müşteri İlişkileri Süreci
  • Satış Etkinliği
  • Müşteri Bağlılık Stratejisi

AchieveGlobal Danışmanları, karşılaştığınız pazar zorluklarını ve performans fırsatlarını anlar. Fırsatları ve tehditleri başarı ile bir araya getirip, bunların üstesinden gelebilmeniz için size yardımcı olacak bilgi ve tecrübeyi sunarlar.

AchieveGlobal’ın 40 yılı aşkın araştırmaları, kanıtlanmış en iyi uygulamalarla sektöre özgü ve öncü rehberlik sağlar.

Rotayı Belirleyen Danışmanlar

Danışmanlarımız, danışmanlık çözüm uygulamaları boyunca size ve işinize odaklanır. Danışmanlarımız sadece çözüm yolları üretmeyecek (satış sürecinin yeniden yapılandırılması gibi), aynı zamanda, bütünsel bir yapının işleyişi için takımınızın eğitim gerekliliklerini de yönetecek görevleri üstleneceklerdir.