Faaliyet Alanlarımız

Buradasınız

İnsan Kaynağı Gelişimi ve Danışmanlık

Kurumsal hedeflerinizi ve karşı karşıya kaldığınız zorlukları tanımladınız. Bu doğrultuda stratejilerinizi belirlediniz. Bir sonraki mücadele konunuz ise İş Gücü’nüzü belirlenmiş stratejiyi uygulamak için hazırlamak. Tam bu noktada AchieveGlobal yanınızda. AchieveGlobal, dünya genelinde 1800 çalışanı ile Stratejik İnsan Kaynağı Gelişiminde ölçülebilir sonuçlar üretir.

Odağımız Kurumsal Hedefleriniz ve Karşı Karşıya Kaldığınız Zorluklar

İnsan Kaynağı gelişiminde 40 yıllık tecrübemiz ile hedeflerinizi gerçekleştirme sürecinde karşı karşıya kaldığınız zorlukları aşmanızı sağlayacak gelişim çözümleri sunmaktayız. Merkezde ya da sahada, Yöneticileriniz ve çalışanlarınızın stratejilerinizi hayata geçirme sürecinde gerekli becerileri ve yetkinlikleri kazanmalarına destek oluruz.

Profesyonel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimizin sizin hayatınızı ne şekilde kolaylaştırabileceğini görmek için tıklayınız.

Araştırma temelli, Danışmanlarca yapılan tasarımlar

Başarılı firmalar üzerinde yıllardır yapılan araştırmalara dayanarak tasarlanan ve uygulanan profesyonel eğitimlerimiz ile:

  • Stratejik hedeflerinizi destekleriz
  • Öğrenmeye bağlılık konusunda ilham veririz
  • Katılımcıların akıllarına olduğu kadar kalplerine de hitap ederiz
  • Danışmanlarımızı başarılı sonuçlar üretmeleri için hazırlarız
  • Eğitim sonuçlarını ölçümleriz

İnsan Kaynağı Gelişim programlarımızın arkasındaki araştırma ve kaynakları görmek için tıklayınız.

Yönetim Eğitimi'nden Daha Fazlası

Geleneksel planlama, organizasyon ve kontrolün ötesinde, bugünün Liderleri bilgi ve becerilere gereksinim duyar ve aşağıdakileri gerçekleştirmek ister:

  • Dünyanın neresinde olursa olsun, kozmopolit bir işgücü ile çalışmak
  • Değişim ve inovasyonu harekete geçirmek
  • İşbirliğini destekleyen ilişkiler kurmak
  • Bireysel, kurumsal ve sosyal ihtiyaçları dengelemek
  • Başarı ve başarısızlıktan öğrenmek

Kurum hedeflerine göre şekillendirdiğimiz Yönetim Eğitimlerimiz, Yöneticilerinizi çevik, kararlı ve etkin liderlere dönüştürebilir.

Üstün Satış ve Hizmet için Profesyonel Eğitim

Uzun yıllara dayanan araştırma ve tecrübemiz, satış ve hizmet etkinliği alanında ödül sahibi profesyonel eğitim ve danışmanlık çözümlerimizi şekillendirmiştir. AchieveGlobal’in süreli, tekrar edilebilir süreçleri zorlu rekabet ve hızlı değişimi başarıyla atlatmanızı sağlayacak iş ilişkileri kurmanıza yardımcı olur.

Doğru bir müşteri odaklılık yaklaşımı bağlılık, tavsiye ve tekrarlanan iş olanaklarını artırarak markanızı diğerlerinden ayrıştırır. Satış ve müşteri hizmetleri çözümlerimiz, müşteri tabanını artırmak ve geliştirmek için size firma geneline yayılmış bir sahiplenme oluşturmada yardımcı olur.

Satış Etkinliği ve Müşteri Hizmetlerine yönelik çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.