Faaliyet Alanlarımız

Buradasınız

Eğitim Uzmanlığı

Ölçülebilir Sonuçlar İçin Esnek Formül

Müşterilerimiz liderlerinin, satış temsilcilerinin ve servis personelinin bugünün karışık iş ortamında başarılı olmalarını istiyorlar. AchieveGlobal bu ihtiyacı esnek sınıf içi eğitim ve online öğrenimin birçok formu ile karşılıyor. Bütün bu çözümler tutum ve becerileri dönüştüren öğrenim deneyimi yaratır ve öğrenenleri hızlı bir şekilde değişen dünyaya hazırlar.

Kazanan Formül

AchieveGlobal’in imzası haline gelen Öğrenim Formulü öğrenenleri iş yerlerdinde yeni üretken davranışlarda bulunmalarına yardımcı olmaktadır.

Çözümlerimiz yeni müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için değişirken, insan doğası değişmedi.Hala Öğrenmenin en iyi yolu öğrenime ihtiyaç olduğunu, özfarkındalığı, hayati bilgileri, yapılandırılmış pratiği ve devamlı takviyeyi kabullenmeyi gerektirmektedir.

Kişiselleştirilmiş Öğrenim Çözümleri

AchieveGlobal’in özelleştirilmiş servisleri dünya çapında test edilmiş çözümleri çevrenize özgün zorluklara uyarlar. Kişiselleştirme hafif uyarlamalardan kendi içeriğinizin hatasız entegrasyonuna kadar bütün durumları içerir. Kişiselleştirme sürecindeki anahtar adım,istediğiniz öğrenim deneyimini ve sonuçları elde etmeniz için “öğrenme yöntemleri”ni seçmenizdir.

  • Sınıf içi Öğrenim (Bizim eğitmenlerimiz yada sizin sertifikalı eğitmenleriniz tarafından verilir)
  • Online Öğrenim (Sanal sınıf ve bireysel e-öğrenim)
  • Sosyal İş Akışı Öğrenimi (Sosyal medya üzerinden grup interaksiyonu ile kişisel e-öğrenim)

Yöntemden bağımsız olmak üzere – geleneksel yada yüksek tenkoloji, sade yada karmaşık – dönüşümsel öğrenim tecrübemiz, ölçülebilir sonuç getiren, sürdürülebilir davranış değişimi üretir.