Çözümlerimiz

Buradasınız

İş Sonuçları için Öğrenim Çözümleri

AchieveGlobal’in işi insanlar ve organizasyonlar için dönüşüm hazırlamaktır. Kullandığımız araçlar satış etkililiği ve müşteri servisi açısından dünya standartlarında liderlik gelişimi programları ve iş gücü çözümleridir. İster standart ister kişiselleştirilmiş olsun, bu çözümler insan dinamiğini yeni bilgiler, beceriler ve tutumlar aracılığı ile değiştirirler. Dünya çapındaki müşterilerimiz motivasyonun, yeniliğin, işbirliğinin ve sonucun kalbinde yer alan insan ilişkilerini geliştirmede bize güvenirler.

Her Kademede Öğrenim Çözümleri

Doğru zamanda, doğru aktivitelere odaklanan doğru becerilere bağlı iş gücü, iş başarılarının özüdür. AchieveGlobal öğrenim çözümleri, organizasyonlarının uzun vadeli başarılarında oynadıkları rolü yerine getirebilmeleri için her seviyeden çalışanları hazırlar:

  1. Yöneticiler stratejiyi ve arzu edilen sonuçları TANIMLARLAR.
  2. Orta kademe liderler stratejiyi uygulamak adına büyük resim için gereken işi YÖNETİRLER.
  3. Ön cephedeki liderler ihtiyaç duyulan işi yapmak için bireysel katkı OLUŞTURURLAR.
  4. Bireysel şekilde katkıda bulunanlar kritik becerileri uygulayaraktan çözüm ÜRETİRLER.
Üç Dünya Standartlarında Üç Öğrenim Çözümleri

Gerçek Liderlik Aracılığı ile Sonuçlara Ulaşmak® üst yeteneği cezbederek, destekleyerek, geliştirerek ve motive ederek liderlerinizin stratejiyi uygulamalarına yardımcı olur.

Üstün Satış Performansına Ulaşmak® üst yönetimden ön cephe takımına kadar satış etkililiğini arttırarak karı büyütür.

Yıldızlara Ait Servis Deneyimine Ulaşmak® müşterilerin daha çok seçenek ve daha çok kusur bulmak için nedenlerinin olduğu bir devirde, hizmet sağlayanlara ve liderlerine bağlılık sağlamaları için yardım eder.